Czym jest KSeF?

KSeF, czyli Krajowy System e-Faktur, to rewolucyjna inicjatywa rządu, która zmienia oblicze fakturowania. Jej głównym celem jest standaryzacja i cyfryzacja procesów związanych z wystawianiem, przesyłaniem i przechowywaniem faktur.

Kluczowe założenia KSeF to elektroniczne wystawianie i przesyłanie faktur, centralne archiwizowanie dokumentów finansowych, standaryzację formatu i struktury faktur oraz umożliwienie rządowi monitorowania transakcji gospodarczych.

Od kiedy i kogo obowiązuje KSeF?

Ta innowacja dotknie praktycznie każdy rodzaj podmiotu gospodarczego w kraju, począwszy od dużych korporacji, poprzez średnie i małe przedsiębiorstwa, aż po jednoosobowe działalności gospodarcze.

 

Od 01.07.2024r.

Wszyscy czynni podatnicy VAT

 

 

Od 01.01.2025r.

Podatnicy nierozliczający się z VAT

 

Jak przygotować się na KSeF:

Wprowadzenie KSeF może stanowić dla firm ogromne wyzwanie. Wiąże się z potrzebą dostosowania systemów księgowych i uwzględnienia elektronicznego obiegu dokumentów.

Niezwykle ważnym aspektem jest dobór odpowiedniego partnera dostarczającego oprogramowanie i wsparcie. Już dzisiaj powinny rozpocząć się prace związane z dostosowaniem procesów wewnętrznych w organizacji, które umożliwią odpowiednie wdrożenie nowych systemów oraz przeszkolenie personelu.

Jak możemy Ci pomóc?

Możemy pomóc Ci w przygotowaniu się do KSeF od strony doradczej i technologicznej. Rozwiązania, takie jak Symfonia KSeF i Symfonia Odbieg Dokumentów, zostały stworzone, aby uprościć i zautomatyzować Twoje działania w zakresie KSeF i zarządzania fakturami w Twojej firmie. Dzięki nim, procesy te staną się bardziej przyjazne i efektywne.

Skontaktuj się i przygotuj się z nami na KSeF. Nasza oferta obejmuje:

- Fachowe wsparcie od certyfikowanych konsultantów.
- Doradztwo w zakresie rozwiązań technologicznych, które dostosują Twoje środowisko pracy do wymogów KSeF.
- Bogate doświadczenie we wdrażaniu i integrowaniu systemów.
- Pomoc w dostosowaniu i usprawnieniu Twoich procesów biznesowych.
- Kompetencje w automatyzacji procesów biznesowych i ich robotyzacji.

Jak to działa?

TOP

Potrzebujesz rozwiązań IT (usług, sprzętu, oprogramowania) wspierających zarządzanie firmą, jej zasobami, procesami i projektami?

Jeśli tak, możesz pozostawić adres e-mail.

Skontaktujemy się z Tobą i może uda nam się ustalić obszary współpracy, by obsłużyć potrzeby i wesprzeć przy wyzwaniach biznesowych. WE MAKE IT

Administratorem danych jest Build IT Up Sp. z o.o. Twoje dane posłużą nam wyłącznie do szybkiego skontaktowania się z Tobą.

Adres e-mail został przekazany pomyślnie.

Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej prośby. Proszę spróbuj ponownie.

BuildITUp wykorzysta informacje podane przez Ciebie w tym formularzu, aby kontaktować się z Tobą.