Oferujemy sprzedaż oprogramowania biznesowego Symfonia. Nasi certyfikowani konsultanci z kilkunastoletnim doświadczeniem zapewniają profesjonalną obsługę wdrożeniową oraz pełne wsparcie powdrożeniowe.

Uzyskany tytuł Symfonia Złoty Partner + informuje Klientów o sprawdzonym, ponadprzeciętnym poziomie współpracy, odzwierciedla bardzo wysokie kompetencje techniczne i sprzedażowe.

Na rynku Partnerów Symfonii cechujemy się bardzo szybkim czasem reakcji na powstałe problemy przy jednocześnie konkurencyjnych cenach.

KADRY I PŁACE

FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ

HANDEL

KSEF - KRAJOWY SYSTEM
E-FAKTUR

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

WDROŻENIA

Wykwalifikowani konsultanci działu wdrożeniowego zapewniają kompleksowe wdrożenia zakupionego oprogramowania oraz konfigurację uwzględniającą potrzeby przedsiębiorstwa. Pełne zaangażowanie konsultantów zapewnia możliwość korzystania z oprogramowania praktycznie od razu po zakupie.

AKTUALIZACJE

Z nami nie musisz się martwić, że Twój program nie będzie aktualny. O nowej wersji poinformujemy Cię niezwłocznie po przetestowaniu rozwiązania i zaktualizujemy Twoje oprogramowanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

MIGRACJE BAZ DANYCH

Zapewniamy pełne wsparcie przy migracji baz danych. Dla naszych programistów migracje nawet najbardziej skomplikowanych przypadków nie stanowią problemu. Zapewniamy bezkosztową wycenę migracji baz danych zawierających błędy.

OBSŁUGA POWDROŻENIOWA

W większości przypadków wsparcie niezwłocznie świadczone przez wykwalifikowanych konsultantów zapewni Twojej firmie natychmiastową weryfikację oraz kompleksowe rozwiązanie zgłoszonego problemu.

TOP

Potrzebujesz rozwiązań IT (usług, sprzętu, oprogramowania) wspierających zarządzanie firmą, jej zasobami, procesami i projektami?

Jeśli tak, możesz pozostawić adres e-mail.

Skontaktujemy się z Tobą i może uda nam się ustalić obszary współpracy, by obsłużyć potrzeby i wesprzeć przy wyzwaniach biznesowych. WE MAKE IT

Administratorem danych jest Build IT Up Sp. z o.o. Twoje dane posłużą nam wyłącznie do szybkiego skontaktowania się z Tobą.

Adres e-mail został przekazany pomyślnie.

Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej prośby. Proszę spróbuj ponownie.

BuildITUp wykorzysta informacje podane przez Ciebie w tym formularzu, aby kontaktować się z Tobą.