Oferujemy sprzedaż oprogramowania biznesowego Sage Symfonia. Nasi certyfikowanikonsultanci z kilkunastoletnim doświadczeniem zapewniają profesjonalną obsługę wdrożeniową oraz pełne wsparcie powdrożeniowe.

Najwyższą jakoś świadczonych przez nas usług w zakresie rozwiązań Symfonii potwierdza certyfikat Srebrnego Partnera Sage, uzyskany przez naszą firmę już drugi rok z rzędu (w niespełna 3-letniej historii firmy).

Na rynku Partnerów Sage cechujemy się bardzo szybkim czasem reakcji na powstałe problemy przy jednocześnie konkurencyjnych cenach.

KADRY I PŁACE

FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ

HANDEL

BIURA RACHUNKOWE

WDROŻENIA

Wykwalifikowani konsultanci działu wdrożeniowego zapewniają kompleksowe wdrożenia zakupionego oprogramowania oraz konfigurację uwzględniającą potrzeby przedsiębiorstwa. Pełne zaangażowanie konsultantów zapewnia możliwość korzystania z oprogramowania praktycznie od razu po zakupie.

AKTUALIZACJE

Z nami nie musisz się martwić, że Twój program nie będzie aktualny. O nowej wersji poinformujemy Cię niezwłocznie po przetestowaniu rozwiązania i zaktualizujemy Twoje oprogramowanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

MIGRACJE BAZ DANYCH

Zapewniamy pełne wsparcie przy migracji baz danych. Dla naszych programistów migracje nawet najbardziej skomplikowanych przypadków nie stanowią problemu. Zapewniamy bezkosztową wycenę migracji baz danych zawierających błędy.

OBSŁUGA POWDROŻENIOWA

W większości przypadków wsparcie niezwłocznie świadczone przez wykwalifikowanych konsultantów zapewni Twojej firmie natychmiastową weryfikację oraz kompleksowe rozwiązanie zgłoszonego problemu.

TOP