DZIAŁ HANDLOWY

Jesteśmy rzetelnym partnerem w rozwoju IT i biznesu.
Oferujemy firmom fachową i kompleksową obsługę informatyczną. To Państwa potrzeby, wyzwania biznesowe, jakim stawiacie czoła są w centrum naszej uwagi przy oferowaniu produktów i usług z portfolio Build IT Up Sp. z o.o.
Koncentrując się na wartości dla Klienta pracujemy z naszymi działami produktowymi, by oferta i jej realizacja spełniały najwyższe oczekiwania i ustalone specyfikacje.
Zachęcamy do kontaktu, informowania o potrzebach, kierowania zapytań (w tym RFP/RFI/RFQ), dzielenia się opiniami.
Dołącz do grona Klientów Build IT Up! We make IT.

MODELE WSPÓŁPRACY

Zasady i formę współpracy ustalamy indywidualnie z Klientem. Zawieramy umowy o świadczenie usług (ryczałt i/lub rozliczenie zgodne z wykorzystaniem), jak i realizujemy indywidualne zamówienia. Oferujemy także outsourcing specjalistów IT.
Zapraszamy do korzystania z usług Build IT Up Sp. z o.o. Wspólnie wybierzmy odpowiedni model współpracy.

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z NAMI

Partnerstwo i zaangażowanie

Angażujemy zasoby, nieustannie doskonalone procesy, środowisko dostawców i partnerów, by wspólnie z Klientem osiągać istotne rezultaty. Budujemy relacje usługowe oparte na przejrzystości i zrozumieniu potrzeb.

Koncentracja na wartości dla Klienta

Planując działania usługowe dbamy, by produkty i usługi wspierały wyznaczony cel biznesowy i dostarczały wartości oczekiwane przez Klienta.

Doświadczeni specjaliści + sprawdzone technologie

Nowe technologie, narzędzia IT, wiedza oraz doświadczenie specjalistów IT i zespołów eksperckich umożliwiają wspieranie Klientów w wybranych obszarach biznesowych, jak i zapewniać kompleksową obsługę informatyczną.

Optymalizacja to nasza pasja

Wspieramy wydajność i usuwamy ograniczenia. Optymalizujemy procesy biznesowe i je automatyzujemy. Stawiamy na praktyczność rozwiązań i użyteczność naszych usług.

Przejrzystość i wybór

Przedstawiamy możliwe rozwiązania, uświadamiamy korzyści i koszty, ale i niejednokrotnie ewentualne ryzyka. Pomagamy w wyborze – Klient decyduje.

Dział handlowy punktem kontaktu

Cenimy współpracę. Jesteśmy do dyspozycji w trakcie całego procesu sprzedaży oraz po jego zakończeniu, podczas i po realizacji zamówienia. Przyjmujemy i analizujemy opinie, by jeszcze lepiej obsługiwać Klientów.

Otrzymaj ofertę

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie Build IT Up, napisz do nas.

TOP

Potrzebujesz rozwiązań IT (usług, sprzętu, oprogramowania) wspierających zarządzanie firmą, jej zasobami, procesami i projektami?

Jeśli tak, możesz pozostawić adres e-mail.

Skontaktujemy się z Tobą i może uda nam się ustalić obszary współpracy, by obsłużyć potrzeby i wesprzeć przy wyzwaniach biznesowych. WE MAKE IT

Administratorem danych jest Build IT Up Sp. z o.o. Twoje dane posłużą nam wyłącznie do szybkiego skontaktowania się z Tobą.

Adres e-mail został przekazany pomyślnie.

Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej prośby. Proszę spróbuj ponownie.

BuildITUp wykorzysta informacje podane przez Ciebie w tym formularzu, aby kontaktować się z Tobą.