OUTSOURCING USŁUG I WSPARCIE IT

Dzięki powierzeniu usług obsługi informatycznej naszej firmie, mogą Państwo zoptymalizować koszty i przede wszystkim o wiele wydajniej realizować zadania z zakresu IT. Oferujemy budowę i bieżącą obsługę infrastruktury sprzętowej, w której skład wchodzą min. instalacja i konfiguracja oprogramowania, zarządzanie serwerami, konfiguracja kont pocztowych, aktualizacje oprogramowania i bieżące wsparcie pracowników w zakresie IT. Zapewniamy konsultację ze specjalistami z zakresu IT, co z pewnością pozwoli dobrać optymalne rozwiązanie dla Państwa firmy.

SYSTEMY BACKUPOWE

Systemy backupowe pozwalają na bezpieczną archiwizację danych, dlatego stanowią ułatwienie I pewność w codziennym funkcjonowaniu firmy. Oferujemy projektowanie i wdrażanie systemów backupowych. Ze względu na dbałość o niezawodność I bezpieczeństwo oferowanych przez nas usług pracujemy na oprogramowaniu CommVault i i Veeam.

SIECI LAN/WAN/VPN

Jednym z podstawowych elementów każdej infrastruktury informatycznej jest sieć, dlatego jej poprawne funkcjonowanie zapewnia ciągłość procesów w przedsiębiorstwie. W związku z tym projektujemy, budujemy i modernizujemy sieci LAN/WAN/VPN, uwzględniając indywidualne potrzeby naszych klientów.
LAN – sieć lokalna, obejmuje swoim zasięgiem budynki lub kompleksy biurowe, dlatego gwarantuje najwyższą przepustowość,
WAN – rozległa sieć komputerowa, łącząca sieci w kilku oddziałach firmy w różnych lokalizacjach,
VPN – wirtualna sieć prywatna, zapewnia bezpieczną wymianę informacji między oddziałami.

ROZWIĄZANIA MICROSOFT

Oferujemy sprzedaż produktów Microsoft, jak również wdrożenia w małych i dużych środowiskach:
- Windows Server
- MS SQL Server
- Exchange Server
- Hyper-V
- Active Directory

PRODUKTY DELL EMC

Oferujemy sprzedaż i wdrożenia rozwiązań DELL EMC.

SIECI SAN/NAS

Oferujemy profesjonalne systemy do przechowywania i udostępniania dużej ilości danych. Uwzględniamy realne potrzeby biznesowe naszych klientów dostosowując architekturę sieci do wymagań firmy, ponieważ zależy nam na bezpieczeństwie i niezawodności realizowanych projektów.
SAN – sieć, która pozwala na przesyłanie danych między serwerami i urządzeniami pamięci masowych.
NAS – sieć pozwalająca na udostępnianie zasobów dyskowych serwerom i stacjom roboczym

WIRTUALIZACJA SYSTEMÓW

Wirtualizacja systemów pozwala zoptymalizować wykorzystanie zasobów fizycznych, w związku z tym także zredukować koszty działania infrastruktury informatycznej. Świadczymy usługi projektowania i wdrażania systemów wirtualizacji (Microsoft Hyper-V, VMware vSphere) oraz audytujemy i optymalizujemy istniejące infrastruktury serwerowe, a także zajmujemy się migracją zasobów z systemów fizycznych na wirtualne. Doradzamy naszym klientom godne uwagi i dostosowane do ich potrzeb rozwiązania. Zapewniamy konsultację ze specjalistami z zakresu IT, co z pewnością pozwoli dobrać optymalne rozwiązanie dla Państwa firmy.

TOP